Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu pt.:
 

Zakażenie rany okiem mikrobiologa i chirurga – czy widzimy to samo?

 
Spotkanie poprowadzą Pani prof. dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz i Pan dr Grzegorz Krasowski. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2021 r. o godz. 18:00 na platformach Facebook Live lub Clickmeeting (szczegóły poniżej). Dla uczestników zarejestrowanych na platformie Clickmeeting przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.
 
Zapis webinaru, w formie video, zostanie państwu udostępniony i przesłany e-mailem. 
 
 
Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym.
Pytania można przesyłać już przed spotkaniem – na adres um@pl.urgo.com.
 
1. Facebook Live: transmisja zostanie udostępniona na stronie Urgo Medical Poland, na Facebooku, w momencie jej rozpoczęcia.
2. Clickmeeting: drugą możliwością dołączenia do webinaru jest dostęp poprzez zewnętrzną platformę. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://urgo.clickmeeting.com/zakazenie-rany…/register   . Po rejestracji otrzymacie państwo link z dostępem do transmisji. Jeśli mail z linkiem dostępowym od Clickmeeting do państwa nie dotarł, zalecamy wejść bezpośrednio do pokoju, już po rozpoczęciu wydarzenia, poprzez link rejestracyjny (https://urgo.clickmeeting.com/zakazenie-rany…/register)
 
Państwa dane osobowe wymagane przy dostępie do witryny, będą przetwarzane przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o. o., w celu realizacji udostępnienia transmisji i do czasu jej zakończenia. Polityka prywatności Laboratoria Polfa Łódź sp. z o. o. jest dostępna pod adresem: https://www.urgopolfalodz.pl/polityka-prywatnosci/